Pożyczka z komornikiem dla zadłużonych. Czy jest możliwa i jak ją otrzymać?

Skuteczne sposoby na skurcze
Luty 20, 2019
Pożyczka z komornikiem dla zadłużonych. Czy jest możliwa i jak ją otrzymać

Warto zauważyć, że pożyczka z komornikiem dla zadłużonych jak najbardziej jest możliwa, jednak firma, która jej udziela musi spełniać kilka wymogów. Przede wszystkim nie może sprawdzać bazy BIK – jeżeli nasz raport w Biurze Informacji Kredytowej zostałby sprawdzony, pożyczkodawca zapewne odrzuciłby nasz wniosek ze względu na wysokie opóźnienie w spłacie naszego poprzedniego zobowiązania. Kolejnym wymogiem jest inna metoda wypłaty pożyczki niż przelew na rachunek bankowy. Zwróćmy uwagę, że często nasz rachunek zostaje zablokowany przez komornika, a więc pożyczone pieniądze od razu zostałyby przez niego zajęte. Ostatnim już warunkiem jest możliwość spłaty zobowiązania przy pomocy przelewu pocztowy bądź inny, bez używania banków.

Kredyt dla zadłużonych w banku – czy jest możliwy?

Zadłużona jest każda osoba, która posiada kredyt bądź też pożyczkę w banku lub innej firmie pożyczkowej. W tej grupie osób są ludzie, mający problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Zazwyczaj posiadają oni również negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej lub nawet toczy się wobec nich postępowanie komornicze. Jeśli chcielibyśmy wziąć kredyt dla zadłużonych w banku jest to praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Trzeba zauważyć, że negatywna historia kredytowa w BIK zwykle od razy eliminuje nasze szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Sytuacja ta może się zmienić, jeśli do kredytu przystąpi jeszcze jedna osoba, posiadająca dobrą historię kredytową lub nieruchomości. Zwróćmy jednak uwagę, że banki takie sytuacje analizują z reguły indywidualnie, sporo może również zależeć od wysokości naszego zadłużenia. Trzeba być jednak realistą i powiedzieć szczerze, że osoby, posiadające status osoby zadłużonej w Biurze Informacji Kredytowej, a w szczególności w bazach Krajowego Rejestru Dłużników nie mają co liczyć na kredyt dla zadłużonych w banku.

Pożyczka dla zadłużonych w parabankach

Pożyczka dla zadłużonych w wielu parabankach jest udzielana bez sprawdzania BIK, BIG czy KRD. Należy dodać, że umowa jest zawierana w formie pisemnej w ramach obowiązującego kodeksu cywilnego. Dlatego też nie musimy się obawiać, wszystko jest w 100% legalne i bezpieczne. Oprócz tego, parabanki stawiają klientom o wiele mniejsze wymagania. W wielu przypadkach szybka pożyczka dla zadłużonych zostaje przyznana nawet bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok