Słodkości na diecie? To możliwe! Przepisy dla łasuchów
Kwiecień 15, 2016
Gastro catering Bydgoszcz
Lipiec 17, 2016

Każdy przedsiębiorca z pewnością wie, jak trudną do podjęcia decyzją był wybór odpowiedniego konta bankowego. W dzisiejszych czasach mamy przecież do wyboru mnóstwo banków, które wciąż kuszą nas obniżkami kosztów, bezpłatnym prowadzeniem rachunku, czy dodatkowymi  bonusami.  Nigdy jednak nie wspominają o utajonych kosztach, które niestety często się pojawiają. Jeśli jesteś nowym biznesmenem i wybór konta bankowego dopiero przed tobą, warto, przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapoznać się z rankingiem kont firmowych.

Jeśli chodzi o wyszukanie wiarygodnego rankingu, i tutaj trzeba kierować się dużą rozwagą. Wiele z nich z nie jest uaktualniana na bieżąco, może więc zawierać nieprawdziwe dane. Ponadto nie każdy ranking przedstawia oferty wolne od wszelkich kruczków. Dodatkowo często zdarza się tak, że autor poleca konta, które nie są przez niego dokładnie sprawdzone i przetestowane. Pan Szymon Ziemba wystrzegał się jednak tych niedociągnięć i stworzył w pełni sprawdzony i wiarygodny ranking kont firmowych, który można znaleźć na stronie Rekin Finansów: porównanie kont bankowych dla firm i z którego śmiało można skorzystać.

Według opublikowanych przez Pana Ziembę danych, najlepszym kontem w lipcu  2016 roku okazało się konto Idea Bank  „Firma to Ja”.  Autor jednak nie poprzestaje na wysnuciu tej tezy, dokładnie przedstawia wszystkie zalety tego rachunku i udowadnia, że naprawdę warto z niego skorzystać. Wskazuje bowiem na takie udogodnienia jak na przykład : premie za aktywne korzystanie z konta, duże możliwości kredytowe, darmowe korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce, niska opłata za kartę, której można całkowicie uniknąć, darmowe nowoczesne aplikacje bankowe i księgowe itp. Konto to posiada więc tyle zalet, że w pełni zasługuje więc na miano najbardziej funkcjonalnego z najtańszych kont firmowych na rynku.

Drugim równie opłacalnym kontem jest rachunek w Smart Banku. Jednakże jest to typowo internetowe konto, gdyż Smart Bank nie posiada oddziałów, co dla wielu potencjalnych klientów może okazać się dużym utrudnieniem i przeszkodą do otworzenia tam swojego rachunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok